Müşteri Görüşleri - Erkaya Nakliyat

1 Ocak 2011
Kategori:
Genel
Yorumlar:  34

Fikirleriniz bizim için oldukça değerlidir.

Değerli müşterimiz görüşlerinizi sitemiz üzerinden de bizimle paylaşabilirsiniz. Görüşlerinizi bize iletmek için aşağıdaki formu doldurup göndermeniz yeterlidir. Mesajlarınız inceledikten sonra yayınlanmaktadır. İlginiz için teşekkür ederiz.

Bizim çalışma sistemimizde en önemli nokta, müşterilerimize verdiğimiz sözü “Hizmet Garanti Sertifikası” ile tutmamızdan geliyor. Dürüst, kaliteli ve çözüm üreten şirket kimliğimiz ile, gücümüzü destekleyip, daha da geliştirmekteyiz. En önemli yatırımımız çalıştığımız kişilerdir, kullandığımız ekipmanlar ve sistemler, müşterilerimize verdiğimiz taahhüdü ve sunduğumuz kaliteli ve en iyi servis imkanını yansıtmaktadır.

Muzaffer KAYA

34 responses on “Müşteri Görüşleri

 1. Oya ve Cem ÇUBUKÇUOĞLU dedi ki:

  Son altı senede tam üç kere taşındım. Gerçek söylüyorum en az zahmetli olanı Kaya Nakliyat’la yaşadım. O kadar eşyayı nasıl bir kerede, sapasağlam taşıdınız, nasıl yerleştirdiniz valla helal olsun. Her şey için tekrar teşekkürler…

 2. Muhittin UĞUR dedi ki:

  Kaya Nakliyat ekibine teşekkür ederiz. Herşey umduğumuzdan çok daha kolay oldu.

 3. Nezih ve Nevin ÖZTÜRK dedi ki:

  Her şey için teşekkür ederiz. Personel, ambalajlama, montaj her şey çok iyiydi. Hayırlı işler dileriz.

 4. Ayda ve Kemal COŞKUN dedi ki:

  Taşınmanın çok zahmetli bir iş olduğunu düşünerek gözümüzde büyütmüşüz.
  Sayenizde her şey yolunda gitti. Elinize ayağınıza sağlık. Teşekkürler, bol kazançlar…

 5. Serhat ile Seher YAMAN dedi ki:

  serhat ile seher
  mayıs 14 üsküdardan küçükyalıya taşındım sağolsunlar kaya naklyat sunduğu hizmette kusursuzça çalışmalrına hayran kaldımbenim gözümde dğersiz bir eşya bile kayanakliyatın gözüne çok değerliymiş gibi öem veriyorlar en ufak bir hasar eşyama gelmeden doaplarımı söküp srmalarından ve tekrar monte edilmesinden kusursuzca çalışmaları ve başarıların devamını diiyorum iyiki varsınız serhat yaman

 6. Hakan dedi ki:

  Öncelikle insana duyulan saygı ve müşteri memnuniyetini ön planda tutuğunuz için tüm personelinize teşekkür etmek isterim. Taşınan eşyaya değer verip kendi malınız gibi titizce taşımanız bence en dikkate değer şeydi. Çok düşündüğüm ve nasıl olacak diye dert ettiğim taşınma işini hiç olmamış gibi yaptığınız için tekrar teşekkür ederim. Bundan sonraki işlerinizde de başarılar diliyorum.

 7. Berrin dedi ki:

  Son beş yılda 4 kez taşindım her taşıma firmasıyla çalıştıktan sonrası benim için hüsran ve pişmanlık oldu ama ilk kez siz KAYA NAKLİYATta o pişmanlığı ve hüsranı yaşamadım. böyle bir müşteri memnuniyetini ilke edinmiş taşıma firmasıyla karşılaştığım için çok şanslı olduğumu düşünüyorum.Herkese İçtenliğimle tavsiye ediyorum…KAYA NAKLİYAT ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.BAŞARILARINIZ DAİM OLSUN.

 8. Jale dedi ki:

  kamu çalışanıyım görevim gereği 2 yılda tam 4 kez taşınmak zorunda kaldım ve her seferinde anlaştığımız fiyatta ikinci bir pazarlık yapıyorlardı ve taşınacağım zaman uykularım kaçıyordu vekabuslar görüyordum taki KAYA NAKLİYAT la tanışana kadar ve şaşırdım ikinci bir pazarlık yapılmadı ALLAH RAZI olsun yöneticisinden vepersonellerinden bir titizlikle çalışmalarına hayran kaldım bir çırpıda evimi alıpve gideceğim yere taşıdılar ALLAHRAZI olsun ve tüm dostlarıma çevremdeki insanlarıma ve akrabalarıma ilk defa ciddi bir firmayla tanıştım KAYA NAKLİYAT çalışmalarından başarılar dilerim iyiki varsınız

 9. Sibel dedi ki:

  Kaya Nakliyat ekibine teşekkür ederiz. Herşey umduğumuzdan çok daha kolay oldu çalışmalarından başarılar dilerim

 10. Hülya dedi ki:

  hülya 2 yılda 3 kez taşınmak zorunda kaldım ev sahibiyle anlasamazlıktan dolayı son taşıdığım ata2den 2 sokak ötesine her seferinde taşındığım firmalarla eşyalarımı hasat ediyolardı.o yüzden taşınmaktan korkuyodum taki kaya nakliyatla tanısana kadar.adamlar gelip mobilyalarımı ve dolaplarımı söküp ve sardılar.adamlar işinde profosyonel ki allah razı olsun hiç bir eşyama en ufak bir zara gelmedi adamlar zamanında çalışıyo ve kaya yöneticisine teşekkür ederim böyle bir profonosyonel ekibi kurduğu için; ve gönül rahatıyla tüm arkadaşlarıma tavsiye edebilirim.başarıların devamını dilerrm.

 11. Mustafa KÖROĞLU dedi ki:

  kaya naklıyat gercekten işini severek yapan profosyonel olarak iş yapmayı amac edinen bir fırma güvenle ve huzurla taşımacılık işlerınızı kaya naklıyatla yapabılırsınız emın olun ben çok memnun kaldım

 12. Aylin ile Ahmet dedi ki:

  30 yıldan beri istanbulda ikamet etmekteyim her 2 yılda 1 tasınmak zorunda kalıyorum her seferinde esyalarım hasat oluyordu bu sefer sanşlıydım kaya nakliyatla tanıstım esyalarımı ve dolaplarımı düzgun 1 sekılde toplayıp sarmalarına hayran kaldım bak hanım dedim bu sefer nakliyecimizi budum allah kaya nakliyattan razı olsun.

 13. Mehmet & Banu dedi ki:

  özellikle kaya nakliyat çok çok teşekkür ederim. istanbuldan adapazar kara suya evimi taşıdılar böyle kaliteli hizmet ilk defa taşıma sökterinde gördüm teşkkürler kaya nakliyat…

 14. Canan dedi ki:

  Şirketinizi 7 firma arasından seçtim.Her konuda arkadaşlardan ve müdüründen çok memnun kaldım.İnşallah ileriki günlerde tekrar çalışmak dilegi ile tüm arkadaşlara Teşekkürler.

 15. Esmanur dedi ki:

  Şirketinize ve ekibinize çok teşekkür ederim.Hiç bir eşyama ve evime zarar gelmeden taşındım.Çok memnun kaldım

 16. Esma dedi ki:

  Çok memnun kaldık.Taşıycı elemanlarda saygılı ve terbiyeli kişilerdi.Her şey için çok teşekkür ediyoruz.Bir dahaki taşıma işlerimizi sizlerle yapmayı düşünüyoruz.Hiç bir şeyimiz zayi olmadan geldi.Tekrar teşekkürler.

 17. Cansu dedi ki:

  Memnun kaldım aynı ekibi bir daha beklerim. Özellikle düzenli ve çabuk bitirmelerinden memnun kaldım. Teşekkürler

 18. Gülay dedi ki:

  Taşımada başlangıçtan son montajına ve teslimine kadar yapılan işlemlerden ve davranışlardan son derece memnunum. Özellikle verdiği aşırı özveri ve beceriden ve yaptığı iş takibinden dolayı muzaffer kaya ya sonsuz teşekkür ederim. Tekrar çalışmak dileğiyle.

 19. Ahmet dedi ki:

  Tüm ekibe özverili çalışmasından dolayı tek tek teşekkür ederiz.her şey gayet usulüne uygun ve düzgün bir şekilde yapıldı.profesyonel çalışma.

 20. Serhat ERTAŞ dedi ki:

  kaya nakliyatın başlatmış olduğu kampanya hakikaten çok güzel. herkese tavsiye ederim. ben tek tasımı aldım kaya nakliyattan. allah razı olsun kaya nakliyat yönetiminden. sizde tasının sizde tek tasınızı alın..

 21. Demet GÜNER dedi ki:

  zahmetsiz ve hasarsız bir şekilde eşyalarımı evime ulaştırdığı için kaya nakliyat çalışanlarına sonsuz şükranlarımı sunuyorum.önceki tecrübelerime dayanarak söylüyorum bir daha ihtiyacım olursa kaya nakliyattan başkasını aramam.

 22. Seda AY dedi ki:

  Öncelikle insana duyulan saygı ve müşteri memnuniyetini ön planda tutuğunuz için tüm personelinize teşekkür etmek isterim. Taşınan eşyaya değer verip kendi malınız gibi titizce taşımanız bence en dikkate değer şeydi. Çok düşündüğüm ve nasıl olacak diye dert ettiğim taşınma işini hiç olmamış gibi yaptığınız için tekrar teşekkür ederim. Bundan sonraki işlerinizde de başarılar diliyorum.

 23. Emine Dönmez VAROL dedi ki:

  Dün evimi taşıdım.Kaya nakliyat ve ekibine tşk ederim.Muzaffer abime ve diğer düm personellerine. Bir taşınmada hiç mi çizik olmaz evet bende en ufak bir çizik yok.Doğru firma çok önemlimiş bunu KAYA nakliyatta anladım Tekrardan emeğinize sağlık.Teşekkür ederim.

 24. Kaan KORKMAZ dedi ki:

  merhaba , ben taşınma konusunun sıkıntılı olacağını düşünürken şans eseri bulduğumuz Kaya Nakliyat bizi sıkıntıdan kurtarmakla kalmadı yaptıkları temiz iş ile bu konunun erbabı olduklarını gösterdiler. emekleriniz için çok teşekkür ederim bir dahaki seferede sizlerle…

 25. Berrin dedi ki:

  Merhabalar yine taşındım.. Tabiki Yine KAYA NAKLİYAT ile. iki sene önceki profosyönellik nasıldıysa, aynı prensiple devam ediyorlar süpersiniz :). Kendi eşyaları gibi, İtinalı taşıdılar arkadaşlar, sağolsunlar..Aileden biri gibi samimi, saygılılar. Ayrıca gülme parasıda almıyorlar, değil mii apo Bey :))) valla sıkıntı ,stres yaşamadan bir bakıyorsunuz taşıma işi bitmiş. başarılar diliyorum Tüm Ekibe.. birkaç sene sonra görüşmek üzere 🙂

 26. Gizem AY dedi ki:

  evet arkadaşlar yine taşındım tabi yine kaya nakliyatla 3 kez tasındım kaya nakliyattan aldiğim hizmeti emin olun hiç bir firmadan alamadım adamlar güler yüzlü çalışkan saygılı işlerini titizlikle yapan gözümde değersiz olan esya bile onların gözünde çok değerli bu firmayı herkese tavsiye ederim teşekkür ederim abdurrahman bey saygılarımla tekrar görüşmek üzere

 27. Keriman YAZICI dedi ki:

  kaya nakliye ile yakın zamanda eşya taşıdık. Eşyalarınızın sarılması, nakliyesi ve montajı işlemlerini büyük bir titizlik ile yapıyorlar. Öyleki ev taşınıp, eşyalerın ambalajları açıldığında üzerinde taşındığınıza dair hiç bir iz yada kir olmuyor. Nerdeyse taşındığınızı anlamıyorsunuz. işlerini bu kadar iyi yaptıkları ve müşteri memnuniyetine önem verdikleri için başta Muzaffer bey olmak üzere tüm çalışanlarına teşekkür ederim. Nakliye işiniz olduğunda kesinlike içiniz rahat bir şekilde tercih edebilirsiniz.

 28. Negiz GÜZEL dedi ki:

  Özveri ile çalışan,işine sahip ekip ile sorunsuz ve süratle taşındım.Tüm dost ve arkadaşlarıma tavsiye edeceğim. Teşekkürler.

 29. Keriman YAZICI dedi ki:

  Erkaya nakliye ile yakın zamanda eşya taşıdık. Eşyalarınızın sarılması, nakliyesi ve montajı işlemlerini büyük bir titizlik ile yapıyorlar. Öyleki ev taşınıp, eşyalerın ambalajları açıldığında üzerinde taşındığınıza dair hiç bir iz yada kir olmuyor. Nerdeyse taşındığınızı anlamıyorsunuz. işlerini bu kadar iyi yaptıkları ve müşteri memnuniyetine önem verdikleri için başta Muzaffer bey olmak üzere tüm çalışanlarına teşekkür ederim. Nakliye işiniz olduğunda kesinlike içiniz rahat bir şekilde tercih edebilirsiniz.

 30. Melek SİMA dedi ki:

  bende kaya naklıyat ta evimi taşıdım allah razı olsun o kadar beni memnun ettiler ki nr anlatsam boş bunu yaşamak lazım ömür billah böyle bir hizmet hiç bir nakliyatçıdan almadım ama sağolsun kaya nakliyat imdadıma tam zamanımda yetişti tüm arkadaşlarıma dostlarıma tüm herkese tavsiye edicem kaya nakliyat yönetimline teşeekkür ederim saygılarımla melek sima

 31. İşine bu kadar önem gösteren ve inceliklere dikkat eden bir nakliyat firmasına ilk defa denk geldim. Bu zamana kadar hangi nakliyat firmasıyla muhatap olduysam en az birkaç eşyamı kaybettim diyebilirim. erKaya nakliyatta çalışanlar da işlerine sadık. En beğendiğim şey mobilyaları kalın pat pat naylon üstüne de jelatinle sarıp taşımacılık yapmaları.

 32. CİHAN & NERİMAN dedi ki:

  Öncelikle işinin hakkını veren kişiler çalışıyor insan birşeyede bu bizim işimiz değil demez mi herşey o kadar kolay ve basit olduki inanamıyorum, taşıma ekibi geldi söktü eşyaları sardı ve araca yükledi.Sonra gideceğim yerede getirildi monte edildi işi bilen bir kişi tarafından. Eşyalarımın birinde bile ufacık bir çizik yokkk.Bence kaya nakliyat en güvenilir ve işini dört dörtlük yapan bir firma teşekkür ederiz size iyi çalışmalar dilerim…
  İşinizde başarılar…

 33. Sevilay Günhan dedi ki:

  7 yıl süre içerisinde 5 kere taşındım.Artık taşınmak konusunda usta olmuştum ama bir o kadar da benim için çok zordu.her taşınma süresinde hep problem yaşadık.hep yalan hep yalan vardı ve bu taşınmam en zoru olacaktı çünkü 2 çocuğum vardı.bir sürü eşya, oyuncak toparlanmak benim için ölümdü resmen ama ERKAYA NAKLİYAT sonsuz teşekkürlerimi iletirim.son taşınmam çok zahmetliydi ve bize gösterdikleri sabıra, anlayışa be kadar teşekkür etsem az gelir. Her biri birbirinden değerli çalışanları ile hep güler yüzlüydüler.gerçekten çok zor geçen o günde bize sonsuz yardımlarınız için size minnettarız.hakkınızı helal edin ve hep en iyisi olarak kalın.çünkü çok çok iyisiniz…. Sevilay-Batu Günhan

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir