Hizmetler - Erkaya Nakliyat

EVDEN EVE NAKLİYAT

Ev taşıma, işinin ehli kişiler tarafından yapılması gereken ve son derece titizlik isteyen bir iştir. Ev taşımada en önemli unsurlardan biri de, eşyaların güvenli bir şekilde ambalajlanmasıdır. İtina ile yapılmış ambalajlamada eşyalarınız hiç bir zarar görmez. Kaya Nakliyat konusunda son derece uzman elemanlardan oluşmaktadır. Bu güne kadar sayısız ev taşımış ve hiç bir şikayet almamıştır.

Taşıma esnasında araca sığmayıp demonte edilen eşyaların tekrar montajlanması gerekir. Bu konuda da deneyimli personelimiz hiçbir sorun yaşamadan yeni yerinizde yen ibir hayata başlamanız için her türlü ayrıntıyı düşünücektir.

Çünkü çok kiyi biliyoruz ki, biz sizlerin yalnızcadeğerli eşyalarınızı değil, anılarınızı ve hayallerinizi de taşıdığımızın farkındayız.

YÜK TAŞIMACILIĞI

Her türlü nakliye işlemleriniz için, size en uygun fiyat ve aracı ayarlayarak yükünüzün en kısa zamanda
ve sorunsuz yerine ulaşması için Kayanakliyat.com hep yanınızda! Taşıma işlemleriniz için çok fazla nakliyatçı tanımıyor veya fiyatlar konusunda pek bilginiz yok mu?

Kayanakliyat.com Uzman kadrosuyla Türkiye’nin her noktasına, bağlantılı olduğu nakliyatçılar/kamyoncular aracılığıyla, istediğiniz zamanda ve istediğiniz yerde hizmetinizdedir.

ŞEHİR İÇİ ŞEHİRLER ARASI

Kaya Nakliyat olarak evden eve nakliyat (evden eve taşıma) ofis taşıma, şehir içi taşıma , şehirler arası taşıma, askılı textil taşıma , ev eşyası depolama , fuar taşımacılığı ve uluslar arası lojistik hizmetleri sunmaktayız.

Evden eve nakliyat titizlik, eğitimli eleman kadrosu, geniş kapsamlı paketleme materyalleri , hijyen ve güven gerektirir. Kaya Nakliyat evden eve taşımacılık olarak mutluyuz çünkü güveninizi kazanıyoruz.

Yıllardır bu sektörde hizmet veren firmalar arasında referans müşteri potansiyeli en fazla olan firmayız çünkü işimizi gerektiği gibi ve size verdiğimiz sözler doğrultusunda, hakkettiğiniz hizmeti sunarak yapıyoruz.

Son Kampanyalar